Telepati Nasıl Yapılır 2

Telepati nasıl yapılır başlığı altında yayınlamış olduğumuz yazı aslında site üzerindeki diğer yazılara oranla en çok ilgi çeken yazı oldu. Telepatiye karşı olan bu genel merak hususunda bende konu ile ilgili yeni bir yazı yayınlama isteği hissettim. Bu yüzden sizlere telepati konusunda gerekli eğitimi verebilmek için elimden geleni yapacağımı bilmenizi isterim.

Bir önceki yazımızda telepatiye örnek olarak karşıdaki kişinin yerine kendimizi koymamız gerektiğinden bahsetmiştik. Bir nevi empati yöntemi ile telepati kurma şeklinde gerçekleşmekteydi. Şimdi bu duruma farklı olarak değişik bir yöntemi size anlatacağım. Bu yöntem tamamen karşıdaki kişinin zihni ile direk bağlantı kurma şeklinde gerçekleşmektedir. Bilmenizi isterim ki insan beyninin yaymış olduğu frekanslar (bilimsel olarak kanıtlanmıştır) yaklaşık 10.000 km kadar bir mesafe kat edebilmektedir (kurşun materyali etkiyi azaltır,beyin frekanslarını engelleyebilen tek madde kurşundur). Yani oturduğunuz yerden yaklaşık olarak 10.000 km kadar ilerideki bir kişi ile iletişim kurabilmeniz mümkündür. Peki bu nasıl olabilir?

Şimdi size farklı bir bilgi vereyim. Aslında hepimiz inansakta inanmasakta,farkında olsakta olmasakta her an telepati yapabilmekteyiz ve yapmaktayız. Siz herhangi bir kişiyi düşündüğünüz anda o kişi ile sizin aranızda metafiziksel bir bağlantı oluşmaktadır. Bunu karşıdaki kişinin beyni ile sizin beyniniz arasında uzanan bir kablo gibi düşünebilirsiniz. Uzaktan şifa öğretilerinde de kullanılan temel esas budur. Şifacılar, karşıdaki kişiye bu bağlantı sayesinde etki gösterebilmektedirler. Bu bağlantıyı nasıl kuracağız diye düşünebilirsiniz. Yukarıda yazdığım şekilde,extradan bir teknik uygulamanıza hiç gerek yoktur. Siz, kişiyi düşündüğünüz anda zaten o bağlantı otomatik olarak kurulmaktadır. Bilimsel olarak yapılan deneylerde ikizlerin birbirleri ile aralarında kilometreler olmasına rağmen birinin herhangi bir duygu yoğunluğu yaşadığı anda ötekininde aynı şekilde bu duyguyu hissettiği kanıtlanmıştır. Aradaki bu enerji akışını sağlayan ise beynin o duygu anında yaydığı frekanslar ve onları tetikleyici olan vücudun ürettiği hormonlardır. Hemen hemen hepinizin birtakım olaylar gerçekleşmeden önce bu olayları hissettiği olmuştur. Peki bu adımlar nasıl gerçekleşmektedir? Anlatalım;

Öncelikle, iletişim kurmak istediğiniz kişiyi gözünüzün önünde canlandırmanız gerekir. Bu işlemi yaparken sizlere tavsiyem kesinlikle hiçbir şekilde rahatsız edilmeyeceğiniz bir ortamda bulunmanız gerektiğidir. Ortamı sağladı iseniz şimdi rahat bir şekilde oturun. Hatta telepati öncesinde mümkünse duş alın, aldığınız duş ile suda bulunan statik elektrik sizin beyin faaliyetlerinizi arttıracaktır. Abdestin sırrı… Ayrı bir konu… Ortamı hazırladığınızı varsayıyorum, şimdi iletişim kurmak istediğiniz kişiyi gözünüzün önünde imajine edin. Kişi şuanda gözünüzün önünde. Şimdi bir miktar durugörü kullanmamız gerekmektedir. Kişinin bulunduğu ortamı görmeye çalışın! Bir odadamı yoksa sokakta herhangi bir yerdemi! Zihninizde belli belirsiz bir mekan oluşmaya başlayacaktır. Aslında çok yaklaştınız, yanlış olma ihtimalide mümkündür ama siz bunu gözardı etmelisiniz. Şüpheye düşmeden aynı şekilde ortamı imajine etmeye devam edin. Kişiyi kendisi ile beraber bir ortam içerisinde gördünüz. Masasında ders çalışıyor yada bir arkadaşı ile bir konu konuşmakta. Buraya kadar çok iyisiniz. Şimdi o kişiye göndermek istediğiniz bilgiyi en sade bir biçimde tekrarlayın. Örnek olarak, sizi aramasını istiyorsunuz. “Merhaba ben …. beni duyuyormusun beni hissediyormusun” vs… gibi uzun kelimeler üretmeyin. Bunlar frekansların karmaşıklığına yol açacaktır ve algılanmanızı etkisiz kılacaktır. Bunun yerine “Beni ara” şeklinde kısa ve öz olarak talebinizi ileteceğiniz kelimeler seçin. Zihinleriniz arasında oluşan köprü üzerinden bu frekans karşı kişi nerede olursa olsun onun zihnine aktarılacaktır. Bu kelimeleri birkaç kez tekrarlayın. Gözlerinizi açın. 5 dk lık bir mola verin kendinize. Başka şeylerle uğraşın bir bardak çay için vs.. Daha sonra tekrar aynı şekilde odaklanma sağlayarak aynı frekansları tekrar gönderin. Bunu en fazla 3 kez yaptığınızda kişi sizi algılayacaktır. Bundan hiçbir kuşkunuz olmasın. Başarısız olabilirmiyim? Çok çok düşük bir ihtimal. Çünkü yukarıda da belirttiğim gibi bunu zaten bilinçli bilinçsiz her an gerçekleştirmektesiniz. Kişi frekanslarınızı algıladığı andan itibaren, size mutlaka bir geri dönüş yapacaktır. Bu hemen olmayabilir, çünkü onun zihni o anda kendi ortamını algıladığı ve oraya göre hareket ettiği için hemen netice beklemeniz yanlış olur. Fakat bilin ki o kişi sizi mutlaka algılamıştır ve bunun neticesi size yansıyacaktır.

Anlatmış olduğum bu yöntem üzerinde biraz çalışmanızı rica ediyorum. Hatta dilerseniz bir günlük tutabilir, yapmış olduğunuz çalışmalarda yüzde kaç başarı sağladığınızı hesaplayabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmam hususunda bu notlarınız da benim için çok önemli olacaktır. Dileyen arkadaşlarımız yorumlarını burada bizler ile paylaşabilirler. Hepinize başarılar diliyorum…

Reklamlar
 • Trackback are closed
 • Yorumlar (33)
  • Oguzz
  • 15 Eki 2009

  Psişik güçler platformunu bekleyin.Forum sitemiz yakında geliyor..Bildiğiniz bütün siteleri unutacaksınız 🙂

  • sido
  • 16 Eki 2009

  Bu yazı için teşekkürler.
  Forum sitenizi de merakla bekliyorum.

  • Oguzz
  • 18 Eki 2009

  domain işini halletsek, host problem değil kendi sunucumuz var. sponsor olmak isteyen varmı domaine ? =)

  • infinity
  • 28 Eki 2009

  Telepati ya da duru görü,her iki olayı da ne zaman denemeye kalktıysam imajine etmeye çalıştığım kişinin beynimde,anılarımda yer alan veya gerçekte olan bir resmi (ki bu resim 10 yıl önce çekilmiş bir resim ) geliyor.o zaman kendi kendime bu benim yarattığım bir hayal diyorum,gerçekte olan bir görüntü değil.Bir çocuğun önceden vitrinde gördüğü bir oyuncak arabanın hayalini kurması gibi.Kişiyi arayıp teyit etme imkanı da yok sadece yaşadığını biliyorum.

  • Zaten gözlerini kapadığında gerçekte olan bir görüntüyü görsen ya evliya olurdun yada televizyon. Imajine tamamen senin zihninde oluşturduğun bir görüntüden ibarettir. Ama mesele gözlerini kapadığında ne gördüğün değil, ne GÖREBİLECEĞİN dir. Sen sadece görüyorsun, ötesine geç… Görme… Önce BAK… Sonra 10 yıl önceki resimler sana bazı anlamlar ihtiva edecektir…

 1. mrb bende bişiy anlatmak istiyorum benmde hislerim ve tahminlerim çok kuvvetli bunun burcumdan kaynaklandığını sanıyordum ama bu aralar yani yaklaşık 5 ay dır faln ilginç seyler olmaya başladı mesela bir insandan bahsediyorum onun hakknda konusuyorum 5 dk gecmeden karsıma çıkıyor yanmda oturan birinin konusurken bazen azından cıkıcak cmleyi veya kelimeyi hissetm anlar oluyor diyorm sunu diyeck ve onu söylüyor genelde rüyalrım hep çıkıyor ve mesela bir sey yaptım ve varsayıyorum eyer boyle olsa ne olur gerçkmiş gbi düşunmeye baslıyorum ve 2 3 dk içnce oluyor ve kafam karısmaya basladı iyice acıklayabilirmisinz?

  • Öncelikle bu endişe duyulacak yada kendinden korkmana yol açacak bir durum değildir. Yazdıklarına göre diğer kişiler gibi tek tek değil aynı anda birden fazla özelliği kullandığın görülmekte. Bana burcunu yazabilirsen sevinirim.

 2. balık burcuyum peki nasıl geliştirebilirim?

 3. birde aynı anda farklı özellik derken neleri kasdediyorsunuz?

  • Aynı anda farklı özellik derken kimi insanların sadece hissatları kuvvetleridir. Kimilerinin de etkileme gücü yada ikna etme yetenekleri gibi. Bide çoğul olanlar vardır ki birden fazla özelliği kendilerinde taşıyıp kullanabilirler. Yazdıklarından anladığım kadarıyla sen bu kategoriye giriyorsun. Geliştirmek için bizi takip etmeni ve bol bol pratik yapmanı tavsiye ederim.

  • brindar
  • 08 Kas 2009

  merhaba
  iki gece, önce uykuya dalmadan önce durugörü üzerinde çalışıyordum bunu gerçekleştirmek için uykuya dalmadan önceki anı yakalamaya çalışıyordum.baktımki uyku yok aynı odada horlayarak uyuyan kardeşimi uykusundan uyandırabilirmiyim dedim.ona yoğunlaştım.onun beynine aşırı bir derecede yoğunlaştım ismini bi kaç defa tekrar ettim kalk kalk kalk dedim.sadece horlaması kesildi oda tesadüftür dedim olmuyor herhalde dedim.öbür gün akşam yanıma geldi.git deneylerini başkasının üzerinden yap dedi.beni rahatsız etme dedi.şok oldum ne oldu dedim rüyama geldin bana bakıyordun ben güldüm sende güldün.ondan sonra karma karışık şeyler gördüm sonra uyandım sana baktım uyanıktın senin yaptığını hem hissettim hemde tahmin ettim dedi.waw buna çok sevindim. ama şöyle ilginç bir şey oldu ben bunu yaptıktan sonra üşümeye benzer bir haif titreme oldu bende odada sıcaktı 10 dakika sonra geçti bunun sebebi nedir acaba ben çok enerjimi kaybettim acaba o anda böyle ciddi olarak ilk denemem di devamı gelecek.

  • Yaşamış olduğun deneyim şuan ki düzeyine nazaran gerçekleşmesi çok zor bir deneyim. Fakat tesadüf diyemeyiz. Yapmış olabilirsin. Bunu anlamanın en iyi yolu tekrarlamaktır. Vücudunun üşümesi ise büyük ihtimalle odaklanma esnasında beyne fazla kan gittiği içindir. Biyofiziksel enerjiyide hiçe sayamayız tabiki.

  • brindar
  • 09 Kas 2009

  benim yorumum neden yayınlanmadı acaba? merak ettim

  • Yorumlarınızı geç onayladığım için özür dilerim. Bir iş gezisi dolayısı ile birkaç gün internete giremedim.

  • zuzu87
  • 17 Kas 2009

  slm DEJAVU bende bu telepatiyle yeni tanıştım çok istiyorum senin yazdığın yorumalrı çalışmalarıokudum gercekten cok güzel şeyler bana yardımcı olurmusn…bu konuda…..bugün birkaç şey denedim telepati gibi gözümü kapattım 5dk erkek arkadasımın ismini tekrar ettim sonra….bi görüntü geldi ve kıyafetine varana kadr gördm…sonra onun gibi düşünmeye başladm bilmyrm nekadar becerebildm.onun gibi düşünrken bu gece msn giricem dedim…bakalım giricekmi…bu konuda arkadaslar bilgi paylaşımı yaparsakçok sevinirim

  • Deneyimlerindeki sonuçları mutlaka kontrol et. Kişiyi gördü isen onu arayarak çaktırmadan gördüğün şekilde olup olmadığını sorabilirsin. Ayrıca sonuçlarını mümkünse bana özel olarak bildir. İster mail ister msn yolu ile. Başarılar dilerim…

    • Eliff
    • 16 Eyl 2011

    maıl ya da msn yoluyla demıssınız maıl ya da msn adresınızı alabılır mıyım ? ( Dejavu )

 4. nasıl pratik yapabilirim? ne kdr sıklıklarla ne kadar sürede ilerletebilirim? ve yeni yasamıs oldum bi olay var gecnlerde evde otururken babam biyere gidiyordu onu geçirdim kapıyı kapattım ama kapıdan ayrlmadm hala kapının yanında duruorm çnkü babamn bişiy için kapıyı tekrar çalıcağını hissettim 2 dk oldu olmadı kapı çaldı ve babam anahtarı unuttunu söyledi birde gecnlerde bişey için arkadasımla msjlaşıordm arkadasımın atıcağı msj ı hissettm böle garip bi duygu ve msj geldi aynısı yazıodu…

  • deliderya
  • 10 Ara 2009

  Değişimin adımları’ eklediğim ileti tekrar.Son ileti tarihi burada daha yakın olduğundan buraya tekrar yazmamın kendi adıma daha faydalı olacağını düşündüm.
  Yazılarını okuyorum.. 10 yıl kadar önceydi.. Arkadaşımın biri bana “rüyalarını” kontrol edebildiğini çok keyifli olduğunu söylemişti. Onun sözlerine kimi arkadaşlar inanmasa da ben rüyalarımda biryerlerden düşmekten sıkılmış, tam da ihtiyacım olan şeyi duymuştum ama nasıl yapılacağını bilmiyordum ona özgü olduğunu düşündüm ve içgeçirdim ben de yapabilseydim ne iyi olurdu. yine 5 yıl kadar önceydi.. üniversite eğitimimin zorlu yılları tekbaşıma okumak zorunda kaldığımdan geçen seneden biriktirdiğim borçlarımı ödemek için kemerleri sıktığım zamanlardı. Ama güzel olan bir şey vardı ki uyumayı artık çok seviyorum. hiçbir sosya faaliyete zaman ayıramasam da uykularım müthişti. 8 ay gibi bir süre boyunca rüyalarım emrime amade. ne istiyorsam yapabiliyorum. hatta kendimi bile görebiliyorum uyurken. 2 yıl kadar önceydi.. Kardeşim Astral seyahat, lusid rüya, transandantal meditasyon gibi bilgilerle gelince. geç aldığımı düşündüm. duru görü duru sezi, duru işiti. şimdilerde iç geçirmelerim depreşti. bir zaman kendiliğinden rastlantı olmayacak kadar uzun bir süre bu haller içinde olabildimse, yeniden neden olmasın? Ama bir problem vardı; kimse bu konu hakkında tam olarak birşeyler bilmiyor yada nette ben o kişileri bulamıyorum. yazılarını okuyorum yazmıştım. yazılarını okuyorum. şimdilerde dua’nın gücüyle etrafımda bazı şeyler değişim gösterdi. Yanıtımın yeri tam olarak bu konunun altı olmayabilir fakat senin beni anladığına adım gibi eminim.Şimdi ihtiyacım olan biraz tecrübe ve ekilen tohumun durumunu kontrol edecek bir bahçivan. Açıkça söylüyorum yardımlarını bekliyorum.

  • deliderya
  • 10 Ara 2009

  Bugünlerde tersaneye ve okuluma devam ederken deniyorum da, raylı kapılar şu veya bu şekilde tam ben gireceğim sırada açılıyor ve ben ayağımı yere basmadan geçebiliyorum.Okulda ellerim kirlenmesin diye tuvaletin gemel kapısına dokunmak yerine o arada gelen arkadaşa ağzımı açmadan rica ediyorum çoğunlukla benim için kapıyı tutuyor. Raslantısal olma olasılığı var gibi ancak raslantı olmaması için bu komutları bilinçli şekilde vermeyi öğrenmek istiyorum. Burada birbirilerini tanımayan 10’larca arkadaş samimiyetine güvendiğimizden bizimle ilgilenmemizi istiyoruz ancak senin de zamanın kısıtlı, bu nedenle bize bilgilenebileceğimiz ilave kaynaklar önerebilir misin?

  • Parapsikoloji uzmanı
  • 18 Ara 2009

  Bende sizlere yaptığım pratiklerden bahsedeceğim anlatacağım olaylar tamamen gerçektir…

  yıl:2006 yer:afyonkarahisar…

  istanbul`da yaşıyorum ben.askerlik görevim için afyonda idim.

  olay 1:karakolda boş bir odadayım,elimde telefon,ortam karanlık,azmi isimli çok yakın arkadaşımı düşünüyordum…tam telefonun mesaj yaz bölümüne girdim ondan bana aynı saniye içerisinde bir mesaj geldi…çok şaşırdım…dedimki bu olay telepati %100,arkadaşa da aynen anlattım.

  olay 2: olay 1 üzerine kitapevinden ‘psişik güçler’ adlı bir kitap almıştım onu bayağı bir okudum telepati gücünü çok iyi araştırdım kitapda.kitapda bir kağıda 5 tane farklı şekil çizin ve bu şekillerden 1 tanesini alıcı ve verici olarak iki insandan birbirlerine aktarmaları isteniyordu…ben işi bildiğim için alıcı ben oluyordum hep.arkadaşa bir şekil seç dedim ve bunu aklında hayal et…bu şekile renk ve ses eklemesini istedim gözleri kapalıyken.ve bana gönderdiğini hissetmesini istedim.sonra bende ona bana gelen görüntüyü söylüyordum.biz bu şekilde pratik yapmaya başladık.alıcı sonuçlarım gayet iyi idi. 10/9 gibi bir oran…karşı karşıya oturup gözlerimizi kapatiyorduk bu şekilde çok iyi sonuçlar almıştık.psikolog derlerdi arkadaşlar bana bu olaylardan sonra:)

  olay 3: artık bayağı geliştirdim kendi çapımda olayı;hayvan düşünüyor karşıdaki şimdi…her hangi bir hayvan…hayvana ses veriyor hareket veriyor yani onu imajine ediyor beyninde…neyse zaten eğer verici adapte olmuşsa olaya alıcının beyninde direk görüntü oluşuyor,ama buradaki püf nokta kendini kasmamak.zaten gönderici ilk 3 saniyede gönderemedi ise tekrar trans haline geçin.görüntü gelecek diye beklemeyin.atmasyona girer 🙂

  arkadaş imajine etti görüntüyü beyninde birden YILDIRIM GIBI GÖRÜNTÜ GELDI ILK SANIYEDE.’SOLUCAN’DI GÖNDERDIĞI HAYVAN GÖNDERICI ARKADAŞ YEMIN EDIYOR,VALLAHI AYNEN DIYOR ALKIŞLAR SARILMALAR karakolda bir gürültü koptu.tabi bu olayı izleyen arkadaşlarda vardı…şaşırdılar tabi.insanın yapamayacağı hiç birşey yok bence neyse…ve olaylar bayağı gelişir…

  olay 4: şimdi bayağı geliştirdim olayı…kankam ve bir asker daha üç kişi karakolun arkasında muhabet ediyoruz.bir arkadaş inanmıyordu bu telepatiye…
  Dediki yapın bakalım inanayım dedi.kankama dedim şu manzaradan bir yere odaklan ve arkadaşın kulağına söyle dedim…odaklan dediğim yer dağlık ağaçlı gibi bir yer.neyse tamam dedi arkadaşa söylemiş.tamam gönder kankam görüntüyü dedim 5 saniye sonra tamam dedim şurası.arkadaşın verdiği tepki aynen şöyleydi.SIZ ARANIZDA ANLAŞMIŞSINIZ BÖYLE BIRŞEY OLAMAZ dedi 🙂 ama öyle değildi anlaşma diye bir olay söz konusu bile değildi…

  ve askerlik bitti. Sonrada böyle şeylerle uğraşmadım unuttum gitti.ama böyle öğrenme iştahlı arkadaşlar görünce bende yazmaktan kendimi alıkoyamadım…biraz uzun oldu okuyan arkadaşlara teşekkürler.

  tekrar görüşmek dileğiyle…

  msn:mehmetnaz_1@hotmail.com
  yardım almak isteyen telepatik arkadaş olmak isteyen arkadaşlar ekleyebilirler…

 5. yorum yaptım hala görünmedi.

  • Diyar
  • 07 Tem 2010

  merhaba, Bende bugün bu yöntemi denedim ve oldu..:) paylasimlariniz icin tskler..

  • Mercan
  • 27 Oca 2011

  Dejavu bu site aktif mi?

  • Mercan
  • 27 Oca 2011

  Demin mail adresimi eksik yazmışım düzeltiyorum.

  • mercan deniz
  • 10 Şub 2011

  Dostum mu?
  Unuttunuz mu ben Mercan,eski üye..
  Neler oluyor ,forum niye kapandı ,çok üzüldüm..

  • Evet forum sitemiz malesef kapandı. Blog üzerinden devam etmek en mantıklısı olacak.

  • neslihan
  • 07 Haz 2011

  merhabalar .. öncelıkle yazınızı okudumm .. önceden böyle bişeyin war olabılecegını dusunmuyodum . ama bır arkadasım war onunda psişik guclerı var .. yenı tanısmıstık hatta ogun evıme bıle gelmedıgı halde bana odamı tarıf ettı ve ben şok oldum .. yok dedım ama yazınızı okuyunca gercekten ınandım yanı olabılır .. bunu yapmayı bende ıstıyorum yardımcı olur musunuz ..?

 6. deniycem inanıyorum..

 7. olursa bi mucize olur birinden telefon bekliyorum deniycem bunu ararsa şok olurum yani..

  • asdfgh
  • 17 Ağu 2011

  ben arkdaşımla 6 kere yaptım ve 5ini bildim.ama tesadüf olduğunu düşünüyorum çünkü iime ne doğuyorsa öyle söylüyorum zihnimde bişey oluşmuyor.bana biraz yardım edebilir misiniz.yani zihinde falan nasıl oluşuyor ?

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: